Co to jest seks hiszpański?

Sposobów na uprawianie miłości nie brakuje. Pary, które są znudzone dotychczasowym pożyciem seksualnym, powinny zainteresować się korzyściami, jakie daje seks hiszpański. Oto szereg ciekawostek na temat hiszpańskiego seksu. Zapraszamy do lektury. 

Na czym polega seks w wersji hiszpańskiej?

Odnośnie seksu hiszpańskiego pokutuje dość dużo kontrowersji. Podstawowa rzecz, którą należy wiedzieć, polega na tym, iż najwięcej przyjemności z tej formy uprawiania miłości czerpie mężczyzna, jednak wiele kobiet podkreśla, iż dzięki temu czują się podniecone. Na czym konkretnie polega seks hiszpański? Jest to rodzaj stosunku seksualnego, w którym mężczyzna umieszcza penisa pomiędzy piersiami swojej partnerki. Pierwsze skojarzenia z seksem hiszpańskim to duże piersi oraz wyuzdane kobiety. Okazuje się, że seks hiszpański z powodzeniem może być praktykowany nawet przez kobiety ze stosunkowo niewielkim biustem. Wiele par stosuje seks hiszpański jako jeden ze sposobów na urozmaicenie oraz wzbogacenie swoich miłosnych igraszek, co pogłębia ich relacje oraz doznania.

Istota seksu hiszpańskiego

Jak kochać się po hiszpańsku? Zasady uprawiania miłości w tej formie są stosunkowo proste. Mężczyzna umieszcza penisa pomiędzy piersiami kobiety zamiast w pochwie. Następnie wykonuje takie ruchy, jak podczas klasycznego stosunku pochwowego. Specjaliści nazywają to ruchami frykcyjnymi. Najważniejsze jest to, aby partnerzy przed rozpoczęciem uprawiania seksu hiszpańskiego bardzo dokładnie wyjaśnili sobie wszystkie wątpliwości oraz poinformowali się wzajemnie o swoich potrzebach i oczekiwaniach. W zdecydowanej większości przypadków seks hiszpański jest elementem gry wstępnej bądź dodatkiem do klasycznego tekstu. Jest to spowodowane tym, iż największą satysfakcję z tego seksu czerpie przede wszystkim mężczyzna. Mimo tego, niektóre pary stosują seks hiszpański jako pełną formę zbliżenia zakończoną męskim wytryskiem. Partnerzy powinni jednak wcześniej uzgodnić, jak dokładnie będzie przebiegał stosunek. Nie wszystkie kobiety chcą, aby wytrysk partnera miał miejsce na jej piersiach lub twarzy. Mężczyźni powinni to uszanować.

Podstawowa pozycja w seksie hiszpańskim

Pozycja wyjściowa do seksu hiszpańskiego jest następująca: kobieta leży na plecach, zaś partner podchodzi do niej i powoli umieszcza penisa pomiędzy piersiami. Mężczyźni siadają okrakiem na partnerce, przez co czubek penisa jest skierowany do twarzy kobiety. Omawiana pozycja jest najlepszym rozwiązaniem zwłaszcza u tych kobiet, które mają spory biust. Istnieje także inny sposób na uprawianie seksu hiszpańskiego. Jeden z nich polega na tym, że partner leży na plecach, zaś kobieta się nad nim pochyla. Kolejny rodzaj pozycji w seksie hiszpańskim to pozycja na siedząco. Wówczas mężczyzna siada na łóżku, a kobieta przed nim klęka. Pozycję uprawiania seksu hiszpańskiego także należy skonsultować przed rozpoczęciem miłosnych igraszek.

Czy seks hiszpański oznacza przyjemność wyłącznie dla mężczyzn?

Mnóstwo osób sądzi, iż odbywanie seksu hiszpańskiego oznacza przyjemność wyłącznie dla mężczyzny. To prawda, że mężczyzna odczuwa największą satysfakcję z tego seksu, jednak wiele kobiet podkreśla, iż również odczuwają podniecenie z powodu takiej formy zbliżenia ze swoją drugą połówką. Kwestia odczuwania przyjemności w sferze seksualnej jest mocno indywidualna. Jedne kobiety mogą uważać, iż seks hiszpański w ogóle ich nie interesuje, jednak znajdą się też takie, które stwierdzą, iż dzięki niemu mogą czerpać ogromną przyjemność. Partnerzy zawsze powinni szanować swoje potrzeby seksualne. Jeżeli jedna ze stron nie chce uprawiać seksu hiszpańskiego, nie wolno jej do tego zmuszać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *